День Знань з подарунками

"Відвідав рідний Залужанський ліцей у День знань. Понад 35 років тому тут я розпочав свій шлях, а зараз у закладі навчається майже 200 дітей". З такими словами розпочав щиру розмову Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА в День Знань в нашому ліцеї. Разом із Олександр Горячкун - секретар Мукачівської міської ради привітав учнів і педагогів зі святом та відвідав перші уроки молодших класів. Передав ліцею 15 ноутбуків і мультимедійне обладнання для облаштування ще одного сучасного кабінету інформатики. Так діти зможуть робити перші впевнені кроки в сфері IT. Завдяки героїчній боротьбі наших захисників учні Залужанського ліцею, як і інші маленькі українці, розпочали навчальний рік у безпечних умовах. Спільними зусиллями з громадами на Закарпатті вдалося досягти одного з найкращих у країні показників забезпеченості укриттями закладів освіти.

Навіть в умовах воєнного стану діти повинні продовжувати здобувати знання, а ми – будувати для них вільну й сильну державу.

Переглядів: 107 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1