ГЕЛІАНТУС в нашій школі

Учні нашої школи вже не вперше стали учасниками захоплюючої інтелектуальної гри “Геліантус”, яка дала можливість їм випробувати власні сили в різних навчальних предметах, аналізуючи різні об`єкти вивчення, а вчителям допомогла виявити найбільш гармонійно розвинутих. Цього року в “Геліантусі” взяли участь 12 учнів нашої школи. Кожен учасник поринув у дивовижний світ природи.
За відгуками учасників гри завдання були складні, але цікаві, пізнавальні і корисні. Вони спонукали учнів до науково-дослідницької роботи, розвивали інтуїцію та творчі здібності, підтриммали інтерес до природничих наук.
Координатор конкурсу
Кампов Н.Ю. - вчитель географії приклала неабиякі зусилля у вихованні мудрих дослідників, допитливих і жадібних до знань дітей.
Сподіваємось, що наші учні у “Геліантуса” будуть  переможцями!

Переглядів: 411 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1