Геліантус в школі

15 грудня 2016 року у нашій школі була проведена Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Учні нашої школи не вперше стали учасниками цієї захоплюючої інтелектуальної гри, яка дала можливість їм випробувати власні сили в різних навчальних предметах, аналізуючи різні об’єкти вивчення. Цього року в «Геліантусі» взяли участь 10 учнів нашої школи. Керівник Кампов Н.Ю. Кожен з учасників поринув у дивовижний світ біології,географії,хімії та фізики. Завдання гри складні, але цікаві, пізнавальні і корисні. Вони спонукають учнів до науково-дослідницької роботи, розвивають інтуїцію та творчі здібності, підтримують сталий інтерес до природничих предметів. Важливо, що у змісті завдань поєднуються такі сфери оточуючого світу як природа, суспільство, людина. Гра «Геліантус» має практичне значення, оскільки її завдання та відповіді на них можна використовувати на позаурочних предметних заходах, проведені вікторин, предметних тижнів.

Переглядів: 730 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1