Герої не вмирають...

Червоним полум’ям горить Вкраїна,
І чорний дим їй застеляє очі.
Стоять герої славні до загину,
На барикадах люди дні і ночі…

20 лютого 2019 року минає 5 років від найтрагічніших подій Революції Гідності. З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в школі пройшли реквіємні заходи для учнів 5-11 класів. Учасники навчально-виховного процесу в скорботі й з великою вдячністю згадували Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя, захищаючи майбутнє України. Під час виховних заходів, учителі для учнів розробили екскурс у минуле: перегляд відео про події на Майдані тривожної трагічної зими 2013-2014 років, на екрані мультиборду перед учасниками заходу постали сторінки подій Майдану та російської агресії на Сході України, так званої гібридної війни.  Школярі подякували всім героям, що поклали своє безцінне життя на вівтар незалежності нашої держави. Тим самим стверджуючи, що герої не вмирають! Герої живуть у славі, у народній пам’яті та вдячності! Слава Україні! Героям слава!

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Молоді серцем, відважні, лицарі духу – Герої Небесної сотні… Пам’ятаймо їхні обличчя! Вони загинули за різних обставин, але за одну ідею. Не забуваймо про них! Наслідуймо ті ідеали, за які полягла Небесна Сотня!

Переглядів: 385 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1