ГОЛОДОМОР 1932-1933 Р.Р.

У похмурі листопадневі дні вся Україна відзначала тривожну подію – День пам’яті жертв голодоморів. Наша школа теж не забула про цю скорботну сторінку в історії нашої країни. В актовій залі відбувся захід, приурочений пам’яті тих, хто загинув голодною смертю. Зі свічками в руках під пісню Оксани Білозір "Свіча", з болем і жалем у голові і в душі, учні 7 та 8 класів відкривали перед слухачами усю правду про штучний голодомор 32-33рр. хх ст. Яскравим доповненням до слів старшокласників стали кадри документальних хронік подій того часу. Учні 7-11 класів сильно пройнялися всенародною трагедіею, адже в залі панувала глибока тиша. Варто подякувати вчителю історії Товт М.М., педагогу-організатору Линько Я.В. та заступнику директора з виховної роботи Галько Н.М. за важливий момент у вихованні сучасної молоді. По завершенню заходу В.о.директора Мейсар С.Ф. подякував учням і побажав майбутньому поколінню, аби вони ніколи подібного не знали але ніколи і не забували про такий факт української історії, як Голодомор, і щоб згадка про ці події залишалася  в їхніх серцях..

Переглядів: 560 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1