ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

28 листопада 2017 року у нашій школі пройшов ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури для учнів 7-11 класів Мукачівського району. Учасниками олімпіади стало більше 140 учнів з різних навчальних закладів району.

Олімпіада як один із видів змагань набули великого значення серед школярів. Щороку проводяться олімпіади у старших та середніх класах різного рівня: шкільні, районні, обласні. Вони охоплюють половину учнів, які з бажанням приймають участь у змаганнях, намагаючись перемогти. Більшості учням виноситься подяка, нагорода за творче досягнення, перемоги. Підготовка до олімпіад здійснюється протягом навчального року.

Олімпіади – засіб виховання сумлінного ставлення дітей до навчання; одна з форм позакласної роботи, яка створює умови для вияву обдарованих дітей, посилює зв’язки сім’ї і школи. Саме це подобається, зацікавлює і дітей, і батьків.

Вчителю допомагають спланувати завдання пошукові, оригінальні, бо це є підсумок набутих знань, умінь і навичок.

Дякуємо учням 9 класу та усьому колективу нашої школи за організацію та проведення олімпіади.

Переглядів: 189 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1