Карпатська Україна

З метою належного відзначення цієї важливої події в багатовіковій історії українського державотворення, вшанування Президента Карпатської України, Героя України А. Волошина та полеглих в бою карпатських січовиків, виховання у дітей та молоді патріотизму, поваги до героїчних сторінок минулого краю в нашій школі 15 березня були проведені виховні години "Роль і місце Карпатської України в історії українського народу” у 5-11 класах; 16 березня відбудеться круглий стіл "Августин Волошин – президент Карпатської України” в 11 класах; уроки-лекції „Карпатська Україна – невід’ємна частина Соборної України” у 9-10 класах.

15 березня у день 79-ї річниці проголошення Карпатської України  було оголошено хвилину мовчання.

У бібліотеці  організовано книжково-ілюстративну виставку за темою „Сторінками Карпатської України”.

фотозвіт

Переглядів: 419 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1