Конкурс на кращу класну кімнату 2017

Класна кімната - обличчя не тільки колективу класу, класного керівника, а й усієї школи. Тому адміністрація школи оголосила конкурс на краще оформлення класного приміщення, його естетичний вигляд. Критерії оцінювання - рівень збереження шкільного майна, оформлення класних куточків, озеленення кімнати... Переможців відзначено на робочій загальношкільній лінійці. За перше місце в початковій ланці нагороджений колектив четвертого класу, класний керівник Герцовська Маряна Юріївна, в середній ланці - колектив 8 класу, класний керівник Кобаль Ольга Іванівна.  Інші призові місця розділили: ІІ місце - колектив другог класу, колектив 7 класу, колектив 9 класу. ІІІ місця - колектив 6 класу, колектив 1 класу та колектив 10 класу. Конкурс завершено! Переможців вітаємо!

Переглядів: 1004 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1