Козацтво - ментальність українців

Відкрити перед кожним вихованцем усі джерела, якими живиться могутнє почуття любові до Батьківщини. Це і природа рідного краю, слово рідної мови, культ Матері і Батька, Мала Батьківщина, її історичне та героїчне минуле, працелюбність.                                                                                                                           Василь Сухомлинський

Згідно з освітньою реформою випускник сучасної школи – це високоінтелектуальна, всебічно розвинена особистість з критичним мисленням; інноватор, який здатний змінювати навколишній світ та навчатися упродовж життя; патріот з активною життєвою позицією. Саме тому, надалі залишається актуальним національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

26 жовтня в нашій школі пройшла відкрита виховна година і 11 класі, присвячена Дню Захисника України, дню Українського козацтваі, яку провела Свалявин Я.В..Метою заходу було ознайомити учнів з періодом козаччини; дати елементарні знання про умови життя козаків, їхні риси характеру; формувати пізнавальний інтерес, громадянську компетентність; виховувати почуття гордості за історичне минуле нашого народу, шанобливе ставлення до запорізьких козаків. Учні декламували вірші про козаків, розповідали про видатних гетьманів. На заході були присутні: директор школи С.Ф.Мейсар, заступник директора з виховної роботи Галько Н.М., класні керівники - Товт М.М., Боднар Н.В., Кобаль О.І., Соляник Ю.М., Шутій М.Ю. та психолог школи Гардубей Л.П.

Традиції волелюбності, патріотизму, самопожертви, притаманні козакам, - будуть жити до тих пір, допоки житиме пам’ять про козаків, діяння яких стали славетною сторінкою історичного літопису нашого народу.  Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
       З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!!!  ФОТОЗВІТ

Переглядів: 26 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1