Міжнародний день миру

Хай буде мир на всій землі!
Хай дім новий будується,
Хай сад новий росте в селі,
Нова зростає вулиця
.

Учні Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно долучилися  до участі у заходах до Всесвітнього  дня миру.

Генеральна Асамблея ООН в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день світу буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Під керівництвом заступника директора з виховної роботи, учителів та педагога-організатора було створено флешмоб, в якому взяли участь понад тридцять дітей.

Молодші школярі виконали малюночки на дану тему,  провели виставку та кожен з них побажав миру  рідній Україні. На подвір’ї  школи старші учні утворили фігуру голуба, як символ любові до Батьківщини. Власноруч виготовили емблеми ГОЛУБ МИРУ – символ миру, злагоди та вірності рідній землі.

Переглядів: 333 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1