Міжнародний день толерантності у нашій школі

16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні  принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.
Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.
З нагоди Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2016 року в нашій школі було проведено бесіду та анкетування за участю учнів 7 класу на тему „ Для мене толерантність - це.....” Організувала та провела цей захід  Гардубей Л.П. (психолог школи).

Переглядів: 536 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1