Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2017"

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» стартував у Залужанській ЗОШ І – ІІІ ступенів 16 березня 2017 року під девізом: «Мова математики не знає кордонів. Чудовий конкурс – гра «Кенгуру без кордонів» полонив сьогодні 51 учасників – школярів-залужан» під керівництвом  координатора конкурсу – Лендєл Ганни Іванівни. Залучає учнів до участі в конкурсі також вчитель математики Кобаль Ольга Іванівна та вчителі початкових класів.

Конкурс-гра «Кенгуру» відрізняється від традиційних олімпіад, по-перше, тим, що в ній можуть брати участь діти всіх вікових категорій.

По-друге, різноманітність та оригінальність завдань роблять його цікавим для будь-якої дитини. Отже, основна мета конкурсу - залучити до активних занять математикою якомога більшу кількість учнів.

фотозвіт

Переглядів: 703 | Додав: Наташа | Рейтинг: 4.0/2