Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

16 листопада на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Нашу школу гідно представила учениця 10 класу Шефердекер Лідія, яка взяла участь у конкурсі і виборола І місце. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного міста, бережливе ставлення до природи. ВІТАЄМО ЛІДІЮ!

Переглядів: 230 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1