Нагородження ГРІНВІЧЦІВ

Інтелектуальні конкурси для дітей та юнацтва - це не просто розвага  чи товариське змагання. Це розкриття потенціалу, ерудиції, кмітливості і, найголовніше, використання набутих знань. Вже кілька років поспіль учні Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  приймають участь у конкурсах з англійської мови «Гринвіч». І з кожним роком результати стають вагомішими та спонукають до пошукової роботи. Адже змагання проходять на рівні України, тому кожна перемога стає особливою для кожної нашої дитини.

23 квітня на загальношкільній черговій лінійці проходило вручення нагород призерам та учасникам Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч". Сертифікати учням вручала вчителька англійської мови Василечко Зоряна Іванівна. Ми вітаємо наших учасників чудового інтелектуального конкурсу з іноземної мови, та бажаємо подальших успіхів та натхнення в здобутті нових висот.

Переглядів: 79 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1