01:48
Відкриття оновленого спортзалу

Школа - це головна сходинка нашого життя. Саме тут відбувається виховання та формування характеру дитини, саме тут навчають правильно сприймати навколишній світ. В школі навчають долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. Школа формує та виховує сильну та здорову націю - наше майбутнє. 
На щастя, є такі люди які вважають за честь допомогти школі.
В.о., директора школи Сергій Мейсар та педагогічний колектив Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлює щиру подяку Голові Мукачівської РДА Сергію Володимировичу Гайдаю який активно допоміг та знайшов фінансування для ремонту спортивного залу нашої школи, що покращило умови для виховання і навчання учнів, підтримки їх фізичної підготовки та збереження здоров'я.

До слова, 23 грудня Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай відвідав відкритий урок з фізкультури який проводив вчитель Соляник Юрій Михайлович. Урок відбувся у відкритому форматі. Учні показали свою майстерність у виконанні різних вправ.
«Повноцінні заняття учнів спортом – це невід’ємна частина освітнього процесу у школі, - коментує очільник району
Сергій Гайдай, – тому й увага до спортивної інфраструктури школи завжди повинна бути посиленою. Коли спостерігаєш таку радість, оці живі вогники захоплення, інтересу та азарту у дитячих очах то розумієш що твоя праця не даремна, це дійсно той результат заради якого і розпочиналася робота - наголошує голова районної державної адміністрації Сергій Гайдай.
Сергій Володимирович поспілкувався з учнями, побажав їм рости здоровими, гарно вчитися та займатися спортом.
Сьогодні ми раді дивитися в очі дітям, які займаються у спортзалі вже іншої якості.

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 568 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
close