Пам'ять про визволителів Закарпаття

Пам'ять, стій! Зупинись на хвилинку.
Серце замри…
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим!

З метою вшанування пам’яті воїнів – героїв, сприяння формування у свідомості учнів значимості перемоги для українського народу, величину вкладу кожного ветерана даної війни у здобутті перемоги; виховування поваги, шанобливого ставлення до учасників Другої Світової війни, любові до країни, в якій ми живемо, до рідного краю, прагнення бути патріотом своєї держави 26 жовтня в школі відбулися тематичні заходи. У кожному класі проведені тематичні виховні години,  серед учнів 1-4 класів - конкурс малюнків «Ми за мир!», серед учнів 5-9 класів – конкурс плакатів «Дякую за життя».

Також, учні 10 класу разом з педагогом-організатором Я.В.Линько взяли участь у мітингу вшанування пам’яті визволителям Закарпаття та покладання квітів до памятника воїнам - односельцям, який знаходиться на території с. Залужжя. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у найжорстокішій війні ХХ сторіччя.

Переглядів: 308 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1