Посвята в читачі

Сьогодні, 16 травня 2018 року першокласники Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали жителями великої, яскравої, незвичайної країни Читалії. До посвяти в читачі: «Бібліотека – книжковий дім і нам цікаво в ньому всім» малята готувалися старанно – вивчали літери і навчалися читати. І ось нарешті, цей день настав. Із захопленням та цікавістю учні 1 класу зустрічали казкових героїв, серед яких були Знайко й Незнайко, Червона Шапочка, яка замість пиріжків принесла в кошику загадки для дітей. Оплесками малята зустріли й інших казкових героїв. А скільки чарівних слів про книгу було сказано самими першачками. На святі було багато виконано пісень учнями, яких майстерно підготували Надія Василівна Югас та педагог-організатор Линько Я.В.
Бібліотекар Русин М.І. виступила з привітальним словом та ознайомила учнів з правилами бібліотеки.  А організувала і провела це дійство вихователь ГПД Югас Надія Василівна. Наприкінці свята учні 1класу дали урочисту обіцянку читача.

Директор школи Мейсар С.Ф. та заступник директора НВР Лендєл Г.І. подякували малятам та організаторам заходу, побажали учням добре вчитися, любити читати книги та мирного неба.

Переглядів: 618 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1