Прощай, Букварику

Свято Букваря влаштовують для дітей тоді, коли першокласники закінчують його вивчати.
Ось і у нашій школі маленькі першокласники зі своєю вчителькою
Маряною Василівною Турянин перегорнули останню сторінку свого першого підручника. Відсвяткували цю перемогу та попрощалися з Буквариком.
Це свято було проведене з метою уточнити та узагальнити зняння учнів про літери українського алфавіту, розвивати зв'язне мовлення, пізнавальний інтерес, уміння виразно читати вірші; виховувати любов до книжки, живий інтерес до казки та казкових героїв, естетичні смаки.
З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці, загадки не залишили байдужими нікого. Свято закінчилось та спогади про нього будуть з нами все життя.

Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!
Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже!