Районне свято "Таланти твої, Україно!"

3 травня 2019 року у великому залі районної ради відбувся підсумковий етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!», організатором якого є управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації.
Щоранку школа оживає, наповнюється дитячими голосами, сміхом, мріями й сподіваннями.
Кожна дитина — особлива, має свої таланти, здібності й обдарування. Завдання ж учителів-наставників розпізнати й розвинути їх, навчити повірити в себе, в свої знання, свої сили.
Наполегливість та старанність учнів нашої школи завжди є запорукою хороших результатів.

Лінтур Максим учасник підсумкового етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!»
Ми пишаємося, що навчаємо таких учнів.
Хочемо привітати всіх наших талановитих, здібних учнів, творчих особистостей та їх учителів, колег які долучились до співорганізації у проведенні огляду-конкурсу а саме:
Шпиньович Вікторія, Линько Яніна, Галько Наталія та керівник закладу Сергій Мейсар і побажати їм нових досягнень.

Переглядів: 356 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1