Озеленення та благоустрій території школи. Санітарна п'ятниця.

Активно, під гаслом «Ми – частинка природи, збережемо її для майбутніх поколінь» 5 квітня 2019 року пройшла в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів санітарна пятниця в рамках щорічної акції з благоустрою «Закарпаттю - чисте довкілля». Такі заходи сприяють формуванню в дітей екологічної культури і знань в питаннях необхідності дій в сфері збереження навколишнього середовища і ощадливого використання природних ресурсів.
Активну участь у прибиранні території школи взяли учнівський колектив та клкасні керівники школи на чолі з директором школи С.Ф.Мейсар та заступником директора з виховної роботи Н.М.Галько.
Подібні заходи необхідні, оскільки вони дають можливість зрозуміти і замислитись над тим, наскільки ми, люди, залежні від природи. Зернини сьогоднішніх наших хороших справ, дадуть хороші плоди для наших майбутніх поколінь.
ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ГАРНУ РОБОТУ!!

Переглядів: 554 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1