09:33
Семінар-практикум вчителів інформатики на тему: «Упровадження сучасних технологій у освітній процес»

«Успіх дитини – це життєвий пріоритет особистості»

22 лютого на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено методичний семінар-практикум вчителів інформатики загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Мукачівського району на тему: «Упровадження сучасних технологій у освітній процес»

Метою проведення семінару було підвищення рівня професійних компетенцій вчителя щодо упровадження сучасних технологій у освітній процес. Роботу учасників семінару було чітко структуровано через реалізацію організаційного та презентаційного, практичного та інформаційного блоків, де відбулися презентації з досвіду роботи, практичні заняття, а також інформаційні повідомлення та методичний діалог.

У семінарі взяли участь Тулюк Ольга Іллівна, Лийза Катерина Михайлівна – методисти РМК, участь у роботі семінару взяли вчителі інформатики загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Мукачівського району.

Мейсар Сергій Федорович, директор школи ознайомив з візитівкою закладу всіх учасників семінару та розповів про творчий потенціал педагогічного колективу який працює над проблемним питанням: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес та управління освітніми процесами». Також Сергієм Федоровичем було проведено відкритий урок інформатики у 10 класі, практична робота №12, тема: "Аналіз даних з використанням функцій табличного процесора".

Наступним планом роботи семінару було проведено відкритий урок інформатики в 11 класі на тему "Поняття таблиці, поля, запису. Основні етапи з базами даних у середовищі MS Access" провела його Галько Наталія Михайлівна, вчитель інформатики Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст. Відвідавши відкриті уроки, учасники семінару взяли участь у роботі "Творчої майстерні вчителів інформатики". У рамках роботи майстерні секретами педагогічної творчості поділився Сергій Федорович, розповівши про активне навчання інформатики з використанням технологій Web 2.0 /3.0. А про проектну діяльність на уроках інформатики та безпеку в Інтернеті говорила у своєму виступі Галько Наталія Михайлівна, вчитель інформатики Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Педагоги, учасники семінару, мали можливість поповнити свою методичну скарбничку переглянувши майстер-клас "Wizer.Me. Створення інтерактивних робочих аркушів (листів)" від Шрамка Василя Сергійовича, вчителя інформатики Клячанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Про підготовку здобувачів освіти до ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій детально розповіла Богів Мар’яна Михайлівна, голова районного методичного об’єднання вчителів інформатики. Про важливість компетентнісного підходу на уроках інформатики наголосив у своєму виступі Шрамко Василь Сергійович, вчитель інформатики Клячанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У режимі відкритого діалогу під гаслом "Досвід. Знахідки. Проблеми" Ольга Іллівна Тулюк провела підсумково-узагальнюючий блок семінару-практикуму, під час якого особливу увагу приділила практичним порадам педагогів. Вчителі за круглим столом ділилися враженнями, обмінювалися досвідом і висловили слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару. Запрошені вчителі відмітили професіоналізм, високий рівень підготовки семінару, а також його практичну спрямованість.

Наша школа сьогодні «Дитина – це дар Божий, який потрібно берегти. Дитина – це талант, який потрібно розвивати»
http://osvita.mukrayon.gov.ua

План семінару

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 182 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar