Семінар - практикум вчителів хімії

30 жовтня 2018 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району проведено районний семінар - практикум для вчителів хімії. Семінар відкрив директор нашого закладу C.Ф.Мейсар, який здійснив ознайомчу екскурсію для всіх присутніх. Розповів про те, чим живе сьогодні навчальний заклад, які здобутки має педагогічний колектив та учні школи. Учасниками заходу також було переглянуто промо-ролик навчального закладу.

Далі, слово було надано голові творчої групи вчителів хімії, вчителю Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів А.А.Шепа, який зосередив увагу присутніх на основних питаннях, які будуть розглянуті на семінарі.

У рамках семінару проведено майстер-клас Мелеганич Оксаною Денисівною, вчителем хімії з Іршавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1на тему „Використання сучасних ІКТ-технологій на уроках хімії”. Адже, викладання – це мистецтво, а не ремесло.Оксана Денисівна показала, як на практиці використовувати програмне забезпечення, та можливості його використання з метою підвищення ефективності уроків хімії. Такі майстер-класи набувають особливого значення в ракурсі заохочення вчителів до опановування раціональним повноцінним використанням інтерактивних дошок.

Під час засідання «круглого столу» учасники семінару обмінялися методами формування позитивної мотивації до вивчення хімії з власного досвіду роботи. Активною учасницею семінару-практикуму була і наша вчителька хімії Я.В.Свалявин. Усі присутні прийшли до висновку, що винаходити, вимагати, удосконалюватися – єдиний можливий курс сучасного вчителя та щиро подякували Оксані Денисівні за проведену роботу.

Переглядів: 119 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/3