Святий Миколай завітав до нашої школи!

Святий Миколай завітав і до учнів нашої  школи. Звуками веселих мелодій почалася концертна програма, яку підготувала всім присутнім класний керівник 4 класу Турянин М.В. Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами та читали молитви до Святителя. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні школи були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято та вручив подарунки від імені Віктора Балоги. Діти не розгубилися: вони продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: розповідали йому вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро,  дарувати один одному  любов та доброту.

Переглядів: 494 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1