Свято 8 березня - Міжнародний жіночий день!

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.

Саме для жінок-вчительок 7 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ у приміщенні актової зали нашої школи організувала заступник директора з ВР Галько Н.М. святковий концерт. Розпочав свято та привітав чарівних жінок директор школи Мейсар Сергій Федорович.

Із своїми сердечними привітаннями на сцені з’являлися учні 11 класу, які зачитували поезії, виконували пісні. Усі присутні мали змогу насолодитися неперевершеним виконанням пісень маленьких зірочок Паук Анастасії та Гольча Софії.

У своїх виступах учасники концерту бажали учителям  щастя, радості, спокою, злагоди, здоров’я і ясної долі,  висловлювали свою любов і щиру подяку усім жінкам, даруючи море позитивних і незабутніх емоцій.

Переглядів: 524 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1