Свято Миколая 2018

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
В день свята Миколая, для учнів 1-4 класів в актовій залі школи учні 2 класу на чолі з класним керівником Турянин М.В.  провели свято Миколая.  До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники янголи, які подарували дітям солодкі подарунки. Зі щирими словами привітатв виступаючих та гостів свята директор школи Мейсар С.Ф.
Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

ФОТОЗВВІТ

Переглядів: 40 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1