Свято Останнього дзвоника 2017

В Залужанській школі, як і у всіх українських школах, 26 травня 2017 року проведено свято
"Останнього дзвоника".
В цей святковий день уся шкільна родина зібралася разом. Родина, яку об'єднує єдине - любов і повага до альма-матер. Дружба і злагода об'єднала усіх присутніх: школярів, педагогів, батьків, і тих, хто завітав на свято порадіти разом з нами.
Цього року наша школа випустила 16 випускників,  яких очікує проведення ЗНО.

Увага всім! Увага всім!
На веснянім видноколі
Зайнялася зоря.
Свято в школі! Свято в школі!
День останнього дзвінка.
Є святкових днів багато
На листках календаря,
А між ними й наше свято -
День останнього дзвінка.

Під таким чудовим девізом свято Останнього дзвінка розпочали наші ведучі (Гомонай Юрій, Бізіля Марина).

Першим привітав всіх учнів і відкрив урочисту лінійку в.о.директора школи Мейсар Сергій Федорович.

Щоб привітати всіх із завершенням навчального року, на урочисту лінійку до нашої шкільної родини завітали почесні гості, друзі нашого закладу: Богів Олександр Ярославович - заступник голови Муачівської РДА, який нагородив почесними грамотами найкращих учнів школи, директор школи 2005-2016 н.р. - Матьола Надія Василівна, сільський голова - Симочко Василь Васильович, настоятель свято-покровської церкви Отець Вячеслав та вчителі-пенсіонери.

Дорогі випускники 2017!
Закінчилось дитинство останнім дзвінком
У ранковій росі променистій,
От ви всі стоїте на лінійці гуртом,
На останній лінійці врочистій.
А попереду — іспити, ваші жнива,
Перед вами — стежки і дороги.
Буде кругом іти від думок голова
І терзатимуть думи-тривоги.
Тож дай вам Бог у мирі всім прожити,
Щоб ваші руки знали ремесло,
Життя любить, а ще й людей любити,
Щоб легко і щасливо вам було.

Педагогічний та учнівський колективи.

Переглядів: 751 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1