Тиждень англійської мови

З 12  по 16  грудня  2016  року в школі  пройшов тиждень англійської мови. Вчитель англійської мови Василечко З.І.  та Товт Н.І. залучили учнів  до  участі у  різноманітних заходах. Метою тижня є вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. На інформаційній хвилинці, під час якої учнів школи ознайомили із планом роботи, вчителька розповіла про важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі.

План заходів Тижня англійської мови

1. 12 грудня була проведена книжкова виставка: «Англійська мова – світова мова». (вчителі іноземної мови – Василечко З.І., Товт Н.І., бібліотекар Русин М.І.).
  2. 13 грудня було проведено гурток «Вивчаємо англійську» із учнями  8 класу  на тему: «Стикнутись із небезпекою». (Василечко З.І.).
  3. 14 грудня оголошено  Днем англійської мови:
  4. Із учнями 7, 8 та 10 класів було проведено уроки на тему: «Вільям Шекспір – видатний поет та драматург Англії». (Василечко З.І.).
  5. 15 грудня із учнями 11 класу було проведено урок на тему: «Англо-мовні країни» (Василечко З.І.).
  6. 15 грудня було проведено урок на тему: «Новорічні та різдвяні свята» із учнями 2 класу. (Товт Н.І.)
  7. 16 грудня із учнями 4 класу проведено урок на тему: «Похід у магазин». (Товт Н.І.)16 грудня: Проведено підсумки тижня англійської мови на загальношкільній лінійці. (вчителі іноземної мови, адміністрація школи).

В рамках Року англійської мови розроблено заходи, спрямовані на
    активізацію вивчення англійської мови в Залужанській ЗОШ І – ІІІ ступенів

На виконання наказу відділу освіти Мукачівської РДА за № 171 від 23.05.2016 року у школі розроблено план заходів, спрямованих на активізацію вивчення англійської мови на період до 2020 року. В рамках реалізації заходів:
    -    Вчителі іноземної мови були учасниками навчальних семінарів, тренінгів, майстер-класу, що проводились управлінням освіти, молоді та спорту;
    -    Проведено моніторинг з англійської мови у випускному 11 класі;
    -    Проведено олімпіаду з англійської мови у 8-11 класах І етап – шкільну.
    Учні 8 та 10 класів взяли участь у ІІ районному етапі, учень 10 класу
    Тарахонич Олександр зайняв 1 місце і стане учасником ІІІ обласного етапу олімпіади з англійської мови.
    -    Успішно працює гурток з англійської мови «Вивчаємо англійську мову» - учасники: учні 8 класу, керівник
    Василечко З.І.

Переглядів: 731 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/2