Тиждень хімії в школі

О, хімія!
Найкраща із наук
Ти ворогом і другом можеш бути;
Убити все живе й допомогти
Красу життя сповна відчути.
Усе залежить від тих рук
В яких твої досягнення і сила.

Протягом першого тижня березня 2021 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений за планом роботи школи тиждень хімії вчителем Химинець Г.І.. Мета цього тижня: розвиток в учнів самостійності, навчити творчо мислити і використовувати на практиці знання та вміння, виховати в учнів екологічну культуру. Важливим принципом проведення предметного тижня, це використання активних форм для демонстрацій умінь учнів з хімії. Кожен день був присвячений особливим речовинам, без яких життя людини неможливе. Щодня готувалися тематичні виставки, щоб якомога більше інформувати і донести до школярів знання про використання і збереження природи. Загалом тиждень був насиченим цікавими, інтерактивними, практичними заходами та завданнями.

Переглядів: 305 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1