17:26
Тиждень правових знань

Дитинство – це найбільш безтурботна та прекрасна пора в житті кожної людини. Саме в цей період людина формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуває та отримує необхідні знання та навички. У цей період для дітей мають бути створені всі умови для їхнього життя та повноцінного розвитку. Щоб досягти цієї мети, і дитина, і родина, у якій вона виховується, мають перебувати під правовим захистом держави.
Проблема правого захисту родини й дитинства вже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти, адже діти потребують особливої уваги внаслідок їхньої вразливості, фізичної та розумової незрілості. Саме тому в рамках Тижня правових знань, який проходить щорічно в перший тиждень жовтня, Товт М.М. - вчитель історії нашої школи  провів брейн-ринг «Наші права-щасливе дитинство!» з учнями 9-11 класів. 
Михайло Михайлович ознайомив дітей з основними положеннями Конвенції про права дитини,а також на уроках правознавства розповів учням про їхні права і свободи та як правильно реалізовувати їх. Також з дітьми проведено вікторину «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини?» та гру «Вірю-не вірю», де учням ставилися питання правового змісту, а вони відповідали «так» або «ні». Доповнював захід тематичний  «Правовий вісник».
Підводячи підсумки правового тижня Михайло Михайлович наголосив, що існує й багато інших прав, які діти мають знати й реалізовувати щодня, але повинні пам’ятати, що їхні права не мають порушувати права інших людей. Ці права гарантуються державою. Із віком у них з’являться обов’язки та відповідальність. І що існує також багато законів, у яких закріплюються їхні обов’язки.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Переглядів: 276 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close