21:08
Тонкощі професії історика

«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде», - цей мудрий вислів Ушинського був, залишається і, напевно, буде актуальним в будь-який час.

Саме для цього, щоб допомогти випускникам шкіл вірно обрати дорогу в житті за сприяння й особистої участі заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, доцента кафедри історії України Олександра Богіва 3 лютого з учнями 10 та 11 класів у нашій школі пройшла зустріч колективу кафедри історії України Ужгородського національного університету а саме: завідувач кафедри історії України Роман Офіцинський, професор Лариса Капітан, доценти Юрій Данилець і Василь Міщанин

Ця зустріч допомогла випускникам з’ясувати не тільки те, ким вони хочуть і можуть стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні. Цікавою та пізнавальною для випускників стала інформація про професії, які можна здобути, навчаючись в  УжНУ. Майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступної кампанії-2017 і перелік конкурсних предметів. Гості також відвідали шкільний музей видатних випускників, створення якого ініціював відомий земляк - державний діяч, генерал Василь Дурдинець.

Також в.о. директором школи Сергієм Мейсаром із заступником голови Мукачівської районної державної адміністрації, Олександром Богівом обговорили наявні проблемні моменти та перспективи розвитку школи на наступний рік. Сергій Федорович висловив щиру подяку за творче проведення заходу та відзначив необхідність подальших зустрічей з представниками Ужгородського національного університету.

Переглядів: 270 | Додав: МС | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
close