22:59
Традиційний турнір з міні-футболу. Випускники 11 класу та вчителі!

Нещодавно у нашій школі відбувся традиційний турнір з міні-футболу між випускниками школи та збірною вчителів та представниками громадськості села.
Вболівальників зіралося дуже багато, і їх чекав сюрприз. Організатор цього дійства Ю.М.Соляник, вчитель фізкультури.
Після виступу в.о.директора школи С.Ф.Мейсар, який привітав всіх та побажав хороших результатів, а також виступу сільського голови В.В.Симочко, суддя Ю.М.Соляник, дав свисток на початок гри.
Вперед одразу ж повела збірна випускників 11 класу та в одній з контратак був забитий перший гол.
Після перерви вчителі зрівняли рахунок 1:1 далі молодь пішла в наступ, вчителі вже не встигали за учнями, та завдяки індивідуальним діям В.В.Кампо, вчителі повели рахунок 2:1
Діти брали ініціативу протягом 5-6 хвилин, і провели в наші ворота м’яч і зрівняли рахунок 2:2
Вчителі пішли відігруватись, проявили майстерність і відразу забили гол в у ворота підопічних.
Та крапку на завершення часу в грі поставили все ж юнаки, провівши ще один м’яч. Кінцевий рахунок – 3:3
Настав час реалізовувати пенальті. В результаті у матчі ніхто не програв, команди зіграли внічию 2:2, а, отже, - перемогла ДРУЖБА!
Як відомо, здорове молоде покоління - гарантія розвинутої та стабільної держави, це немовби один з факторів її позитивного іміджу. Гості та учасники змагань отримали велике задоволення від спортивного свята.