Творимо майбутнє разом

Учнівське самоврядування в школі має велике значення. Учні набувають передового досвіду самоорганізації та співпраці, у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є загальнолюдські цінності. При цьому розвивається терпимість до різних ідей і точок зору, вміння слухати і чути, дивитися і бачити, спостерігати й аналізувати, систематизувати і робити правильні висновки. Під час засідань школярі набувають навичок відстоювати власну думку, співпрацювати з іншими людьми.
28 січня у великому залі районної ради відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів освіти І-ІІІ ступенів на тему «Творимо майбутнє разом», у роботі якої взяли участь Зварич В.Ю., завідувач районного методкабінету, та Притула Л.О., методист райметодкабінету.
Лідери учнівського самоврядування звітували про проведену роботу в закладах освіти за І семестр 2018-2019 н.р., а також окреслили план подальшої діяльності.
Нашу школу представляла лідер учнівського самоврядування «Позиція» - Печора Антоніна.

Переглядів: 493 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1