08:51
Україна - країна нескорених!

На згарищах нашої історії, де що не сторінка – то купа попелу або добіла випалена пляма, поволі, як на стертому пергаменті починають проступати рядки, якими могли б пишатися найбільші народи Європи. Такими славними рядками в книгу української історії вписано героїчний подвиг Небесної Сотні та воїнів АТО, що полягли за незалежність і цілісність Матері - України. Пам’яті загиблим, серцям тих хто живе, душам прийдешніх адресовані слова Василя Симоненка «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, спонукання до роздумів про вияви патріотизму і мужності в щоденному житті молодої людини, 22 лютого 2017 року класним керівником 5 класу Василечко З.І. проведено Урок мужності. 
Учні із цікавістю переглянули презентації та відеоролики про героїв АТО, читали вірші та афоризми про патріотизм, війну, єдність України, з болістю говорили  про події в Донецькій і Луганській областях, вшанували пам'ять Небесної Сотні  хвилиною мовчання. Та закінчився захід на оптимістичній ноті зі щирим переконанням, що герої серед нас, що нам є на кого рівнятись і з кого брати приклад, що Україна – єдина. Перемога буде за нами!

ФОТОЗВІТ

 

Переглядів: 149 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar