Головна » 2018 » Січень » 22 » Україна Соборна моя
Україна Соборна моя

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку, й життя
Я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Незалежна моя Батьківщино!

22 січня в нашій школі всі школярі, адміністрація школи, зібралися на шкільному святі, присвяченому Дню Соборності України, - "Україна Соборна моя". З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме: загальношкільну лінійку (Галько Н.М.), тематичні виховні години (класні керівники 1-11 класів), відеолекторій (Линько Я.В.) - "Україна - єдина країна", "День Соборності - національне свято українського народу", "Вона на світі одна-єдина, ненька Україна", виставка літератури (Русин М.І.) "Українська держава крізь віки", тематичну конференцію для учнів 10 – 11 класів «Шлях до Соборності України» (Товт М.М.), конкурс дитячого малюнка на тему "День Соборності України" (Гардубей Л.П.).

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

І наша рідна школа, і село Залужжя, і місто Мукачево, і місто Ужгород, і наша столиця Киїів та інші прекрасні міста та селища України, - всі ці місця знаходяться на нашій рідній землі Україні. Отже, потрібно цінити та любити наш край, оберігати мир та спокій на нашій землі та робити все, що від нас залежне для цього. А починати треба з малого, з нас самих...

Переглядів: 51 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1