Урок з математики "Квадратні корені"

22 лютого 2017 року в нашій школі відбулось засідання методичного обєднання вчителів природничого циклу. В рамках IV засідання члени методобєднання відвідали відкритий урок з математики у 8 класі, який провела вчителька вищої кваліфікаційної категорії Кобаль О.І. Тема уроку "Розвязування вправ, що містять квадратні корені". Учні представили цікаві проекти про "Історія виникнення квадратного кореня" та "Що означає слово РАДИКАЛ". Вдалими  були використані ігрові моменти: інтелектуальна розминка, вправи "Знайди помилку", "Подумай". Учні разом з Ольгою Іванівною заглянули до скарбнички досягнень, де продовжили одне із вибраних речень. На уроці вчителька постійно звертала увагу на виховні моменти, підбираючи життєві епіграфи до кожного із етапів уроку. Урок сучасний, з використанням технічних засобів, цікавий, повчальний, повязаний з такими предметами, як хімія, фізика, біологія, інформатика.

Переглядів: 476 | Додав: Наташа | Рейтинг: 3.0/2