Усім жінкам присвячується

З першим весняним сонечком приходить у наш дім найочікуваніше і улюблене свято всіх жінок – 8 Березня або Міжнародний жіночий день. Ще зі школи ми пам’ятаємо, як сором’язливо і трепетно ​​дарували нам подарунки наші однокласники, а подорослішавши, стали отримувати їх від своїх коханих і друзів.

7 березня в актовому залі школи пройшло свято, присвячене Міжнародному Дню жінок. Його господарі, учні 11-го класу, разом з класним керівником Кампов Н.Ю. та заступником директора з виховної роботи Галько Н.М., запросили всіх мешканців школи-родини. Лунали зворушливі слова для мам, бабусь, вчителів, дівчат школи. Цікавою родзинкою свята став виступ Гомоная Юрія з піснею Скрябіна "Мама". Актова зала вмістила всіх бажаючих учасників свята. Школа-родина гостинно привітала  жінок зі святом, подарувавши незабутні враження. Свято пройшло весело та цікаво. Всі присутні отримали масу  задоволення та позитивних емоцій.

ВІДЕОЗВІТ

Переглядів: 103 | Додав: Наташа | Рейтинг: 3.5/2