Ветерани педагогічної праці

У звязку з відзначенням 30 річчя створення ветеранської організації Мукачівського району 24 березня 2017 року в нашій школі було проведено ряд заходів, а саме: круглий стіл з учнями 10-11 класів, зустріч учнівської молоді з видатним ветераном педагогічної праці, заслуженим вчителем України - Михайлом Івановичем Алмашієм. Під час зустрічі Михайло Іванович відвідав МУЗЕЙ ВИДАТНИХ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Педагогічний та учнівський колективи  радо зустріли колишнього вчителя, голову громадської ради музею й терпеливо вислухали спогади про "шедеври" з мистецтва проведених уроків.та виховних заходів.

Зустріч пройшла на високій емоційній ноті. Ветерани педагогічної праці горді з того, що вони не забуті, що не лишилися на самоті у день свята. Адже «колишніх» вчителів не буває. Учитель – це на все життя!

Переглядів: 478 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/2