Відкритий урок із зарубіжної літератури

Доброта – вище усіх благ.
Інноваційний підхід вчителя до організації та проведення уроку сприяє вихованню в учнів почуття прекрасного, доброти, любові до людей, віри у спроможність змінити світ на краще.
У понеділок, 12 грудня 2016 року, в нашій школі вчитель зарубіжної літератури
Перчак В.І. провела урок на тему: «Своєрідність вирішення проблеми батьків і дітей в оповідання Джеймса Олдріджа "Останній дюйм», на якому були присутні члени методичного обєднання гуманітарного циклу. На уроці вчителька знайомить учнів з особистістю й творчістю Джеймса Олдріджа; разом з учнями досліджують  своєрідність вирішення проблеми батьків і дітей на прикладі оповідання «Останній дюйм»; разом з тим в учнів формується читацька культура та виховується повага до батьків і відповідальність перед родиноюШколярі продемонстрували знання, набуті на попередніх уроках, уміння  працювати  з текстом, порівнювати та робити висновки.

Переглядів: 712 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1