Відкритий урок з географії в 7 класі

14 грудня, в нашій школі вчителька географії Кампов Н.Ю. провела урок в 7 класі на тему: «Північна Америка. Особливості положення материка», на якому були присутні члени методичного обєднання природничого циклу. На уроці учні познайомилися з тваринним та рослинним світом Америки, досліджували ліси, річки, грали в ігри. Учні-дослідники розповіли про сельву, вікторію-регію, амазонський лотос, анаконда, карликова ігрунка, жабка кокоі, піранья, павуки-птахоїди, колібрі. В кінці уроку учні дійшли до висновку, що знання природи цього краю, уміння орієнтуватись на місцевості, знайти способи прогодуватись і зберегти своє життя в екстремальних випадках  – шанс вижити. Прикладом того як знання і сила духу допомагає вижити, є історія сімнадцятирічної дівчини Юліани Кьопке. Вона єдина вижила в авіаційній катастрофі над сельвою, десять діб йшла у пошуках людей і змогла вижити.

Переглядів: 518 | Додав: Наташа | Рейтинг: 3.7/3