Відкритий урок з трудового навчання у 8 класі

В рамках засідання методичного обєднання вчителів природничого циклу Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів 28 лютого 2019 року вчитель Годьмаш Г.І. провела відкритий урок з трудового навчання у 8 класі на тему6 "Дерево з бісеру. Техніка Бонсай".

Ганна Іванівна пояснила учням про техніку бонсай - мистецтво вирощування точної копії дерева в мініатюрі.  Велику увагу вчителька на уроці приділяє як теоретичним знанням, так і виробленню практичних умінь і навичок учнів. Вміло поєднані групова форма навчання з індивідуальною, що активно впливає на зацікавленостей кожної дитини. Учні повторили правила роботи з дротом та інструментами, вчились виготовляти окремі елементи дерева з бісеру. Результатом стала виставка квітучмх дерев  збісеру у техніці бонсай. Під час уроку діти були активні, зацікавлені, уважно слухали і старанно виконували інструкції вчителя.  Урок проведений на високому методичному рівні, учитель використовувала сучасні і традиційні методи навчання.

Переглядів: 240 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0