20:17
Вітаємо з перемогою наших учнів

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у військово-прикладних видах спорту
На Мукачівщині відбулася спартакіада військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді. У змаганнях взяли участь юнаки з загальноосвітніх шкіл району та ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею з ПВФП. Команди В. Коропецької,
Залужанської, Станівської, Кольчинської, Бобовищенської, Лохівської шкіл та військового ліцею вишикувалися на стадіоні в смт. Кольчино. Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України.
З вітальним словом до учасників спартакіади звернувся
очільник Мукачівщини Сергій Гайдай:
«Спорт – невід’ємна частина виховання патріотичної молоді, майбутніх захисників Батьківщини. Адже і в бою і в змаганнях завжди перемагає найсильніший, тобто не тільки сильний духом, а загартований фізично. Успіхів вам у всіх починаннях, а в спартакіаді – тільки перемоги!»
До учасників змагань звернувся
селищний голова Кольчина Микола Дуб, який привітав команди та їх наставників на стадіоні селища та побажав, щоб командний дух та бажання перемогти вивели до фінішу найзгуртованішу команду.
Про порядок проведення змагань у різних видах спорту розповів
головний суддя спартакіади Василь Дуда
Метою Спартакіади є популяризація здорового способу життя у молодіжному середовищі, сприяння розвитку фізичної культури і спорту,- наголосив начальник відділу молоді та спорту Мукачівської РДА Олександр Корж та додав, що з числа кращих учасників змагань буде сформований склад збірної команди, що представить Мукачівщину на обласному рівні.
Юнаки змагалися у декількох видах військово-прикладного спорту: біг на 100 та 3000 метрів, кидання гранати Ф1, стрільба з пневматичних гвинтівок, підтягування на перекладині.
Команди розпочали безкомпромісну боротьбу за очки, але перемога буває тільки одна, тому в результаті змагань переможцями стали:
• Перше місце - команда Закарпатського обласного ліцею з ПВФП
• Друге місце – команда Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст.
• Третє місце – команда Бобовищенської ЗОШ І-ІІІ ст..

Спартакіада завершилася урочистим моментом нагородження команд. Приємну місію виконали: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів та селищний голова Кольчина Микола Дуб.
Команди переможці нагороджені медалями, грамотами та спортивним інвентарем, який стане у нагоді у подальших тренуваннях.
За матеріалами Мукачівської районної державної адміністрації

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar