21:41
З професійним святом – Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
Діти - майбутнє держави. І саме Ви наполегливо і невтомно плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління.
У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Особисто
 від себе бажаю Вам, дорогі колеги, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України

З професійним святом!

З повагою до Вас, в.о. директора школи С.Ф.Мейсар
 

Переглядів: 297 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close