12:57
Загальношкільні батьківські збори - ДПА, ЗНО

5 травня 2017 року у школі відбулись загальношкільні батьківські збори. В роботі зборів взяли участь адміністрація, вчителі школи, батьки. При розгляді питань порядку денного в.о.директора школи С.Ф. Мейсар у своєму виступі розповів присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу школи. Директор школи подав порівняльний аналіз навчання  учнів школи за І семестр. Головну увагу приділив організації та термінам проведення державної підсумкової атестації в 4,9 класах та зовнішнього незалежного оцінювання в 11 класі.

Заступник директора з навчально - виховної роботи Г.І.Лендєл усвоєму виступі говорила про сучасну школу, сучасного вчителя та ОБДАРОВАНУ ДИТИНУ. Нагадала батькам які фактори впливають на якісне навчання учнів та грунтовно підвела підсумки відвідування учнями навчального закладу за останні місяці.

До дискусії про навчання та виховання учнів активно долучилися батьки - Плеша Н.П., Сливка М.І., Геревич М.О., Швед М.В., Лінтур С.І. Після жвавої дискусії було обрано Батьківський комітет та Раду школи.

Завершилися збори концертом учнів навчального закладу, який викликав особливу цікавість батьків, додав приємних емоцій. Виступи учнів ретельно підбирала заступник директора з виховної роботи Н.М. Галько.

Про успішність кожної дитини батьки дізналися на класних зборах, які пройшли після загальношкільних, отримавши індивідуальну виписку із класного журналу, та обговорили з класними керівниками життя та взаємовідносини учнів кожного класу.

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 224 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
close