Звітування керівника школи за 2017-2018 навчальний рік

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України №55 від 28.01.2005 р. «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», №178 від 23 лютого 2005 року «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадкістю», 14 червня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся звіт директора школи Мейсара С.Ф. перед громадськістю. Звіт керівника навчального закладу охопив основні напрямки його діяльності. Особлива увага при цьому зверталась на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. «Успіх дитини – це життєвий пріоритет особистості». Педагогічний колектив працював над проблемою: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес та управління освітніми процесами»:

• рейтинг школи, позитивна динаміка розвитку;
  • імідж та культура вчителів, підвищення якості кожного педагога і якості навчання і виховання учнів;
  • конкурентоздатність випускників, готовність їх жити і творити в інформаційному суспільстві;
  • створення мотивації успіху особистості учня і вчителя

За рішенням лічильної комісії, вважати роботу директора школи - задовільною. Щира подяка усьому шкільному колективу за наполегливу роботу, довіру та співпрацю впродовж цілого навчального року! Перед звітуванням гостям було представлено кілька художніх номерів нашими вихованцями.

Переглядів: 401 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1