Звіт Мейсар С.Ф. - керівника школи!

15 червня 2017 року у приміщенні актової зали  відбувся звіт В.о.директора школи Мейсар Сергія Федоровича за 2016-2017 н.р., на якому були присутні педагоги, обслуговуючий персонал, батьки, а також методист методичного кабінету управління освіти Мукачівської РДА Шанта Віра Ласлівна. У своєму звітному виступі Сергій Федорович наголосив про рейтинг школи, та позитивну динаміку розвитку школи а саме: імідж та культуру вчителів, підвищення якості кожного педагога і якості навчання і виховання учнів.  Прослухавши звіт директора, присутні таємним голосуванням дали оцінку роботі керівника за 2016-2017 н.р., відзначили виконання функціональних обов’язків Сергія Федоровича, створення ним сприятливих умов для навчання та виховання підростаючого покоління. Шанта В.Л. у своєму виступі дала належну оцінку результативності роботи директора школи та очолюваного ним колективу, побажала успіхів надалі. Данканич В.Ю. від імені батьків подякував керівнику школи за його працю, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю батьківського, учнівського та педагогічного колективів.
Також, перед слухачами виступили педагоги - керівники МАН, це Товт М.М. та Боднар Н.В., які розказали про свою роботу з обдарованими дітьми. Педагоги подякували батькам за їх талановитих діточок.

Переглядів: 604 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1