Нові правила зарахування дитини до 1 класу...

З наступного 2018-2019 навчального року діти зараховуватимуться до першого класу за новим Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої осві ... Читати далі »

Графік проведення зовнішнього оцінювання -...

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до ... Читати далі »

Методика і технологія

Методи викладання: як стати ефективним учителем
Десять порад сучасному вчителю, які слід ураховувати під час навчання учнів

Новий звіт Саттон Траст (Sutton Trust improving social mobility through education – провідна організація Великої Британії, що займається питаннями підвищення соціальної мобільності освіти, фінансує більше двохсот програм на замовлення 140-а наукових установ, ‑ пер.) наводить докази успішних методів викладання.

Питання про те, як стати добрим учителем, завжди було предметом дискусій. Така постановка питання створює досить багато проблем, оскільки просто не існує, та й не може існувати універсального рецепту для успіху вчителя, тому що різні підходи спрацьовують тільки в конкретних фахівців і для певних учнів класу. ... Читати далі »

Державна підсумкова атестація

Як будуть проведені шкільні іспити у 2017 році
Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів у системі середньої освіти. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

У 2017 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ... Читати далі »

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР

РЕГІОНАЛЬНІ ЦЕНТРИ
Регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, та моніторинг якості освіти на території обслуговування, визначеній Міністерством освіти і науки України. Регіональні центри утворюються Українським центром оцінювання якості освіти та підпорядковуються йому. ... Читати далі »

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2018

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2018 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 року. Результати 2018 та попередніх років стануть непорівнювальні й це пов’язано з тим, що змінено формат сертифікаційної роботи з іноземної мови.

Новації тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов:

1) до ... Читати далі »

Музей школи

Музей видатних випускників школи

Незвичайна подія відбулась 15 листопада у житті нашої шкільної родини - відкриття музею видатних випускників школи.
Метою створення цього музею став приклад життя видатних людей, наших односельчан - випускників Залужанської школи, які наполегливою самовідданою працею досягли великих висот у житті та стали відомими не тільки в нашому краї, а й на всю Україну та зарубежем.
Саме їм сьогодні ми віддаємо шану та велич нашої народно-традиційної культури, її довічний гуманізм, добробут нашої держави, щиру гостинність.
Відвідуючи цей музей, ми маємо можливість ознайомитися з долями видатних особистостей, які за ... Читати далі »

Відеозвіт

Найщиріші вітання учнів
з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти!


Привітання від в.о. директора школи Мейсар Сергія Федоровича з 8 Березня -  Міжнародний жіночий день.

... Читати далі »

Слава визволителям України!

28 жовтня члени учнівського самоврядування нашої школи вшановували героїв Другої Світової війни в честь дня визволення України від фашистських загарбників та покладали квіти до памятника героям - односельчанам. Зі словами скорботи виступив В.о. директора школи Мейсар С.Ф.
Всі присутні вшанували пам'ять наших односельців, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Галько Н.М., ... Читати далі »

Нумо, хлопці - козаки 2016

14 жовтня в Україні відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в народі ще називають Третя Пречиста. Відколи Україна стала незалежною на Покрову ми стали відзначати ще й День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з нинішнього року 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів.
Наші славні козаки не лише захищали рідну землю від чужинців, а й постійно готували юнаків до майбутніх походів. Відомо, наприклад, що козаки були фізично здоровими і сильними людьми та добрими вершниками. Скажімо, Іван Підкова міг зігнути підкову, Петро Сагайдачний змалку навчився володіти луком.
З тої пори прийшли до нас традиції влаштовувати змагання ... Читати далі »

1 2 »
close