Олімпіади. Конкурси

Досягнення наших ліцеїстів у 2023-2024 навчальному році

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів ІІ етап

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

учнів членів МАН України І (міський) етап

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

учнів членів МАН України ІІ (обласний) етап

ХХІV Міжнародний конкурс з української мови  ім. Петра Яцика ІІ етап

ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІ етап

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення»

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» І (міський) етап

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» ІІ(обласний) етап

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» ІІІ  етап

Загальноміський конкурс «Новорічна композиція»

Виставка-конкурс декоративно –ужиткового  і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Змагання з черліденгу у рамках  Всеукраїнської шкільної ліги  «Пліч-о-пліч»

Міський конкурс з писанкарства «Великодні писанки» на тему:   «З вірою в Перемогу

Виставка-конкурс декоративно –ужиткового  і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти

Міський конкурс з писанкарства «Великодні писанки» на тему: «З вірою в Перемогу

2022-2023 навчальний рік

Відповідно до наказу Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради від 22.11.2022 №83 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році» ІІ (міський) етап учнівських олімпіад проходив з 30 листопада по 16 грудня 2022 року.

Учні Залужанського ліцею взяли участь у 10 предметних олімпіадах  та вибороли 7 призових місць. А саме:

ІІІ місце:

Гарапко Ангеліна – 10 клас – географія (вчитель: Кампов Н.Ю.)

Щерба Олександр – 9 клас – фізика (вчитель: Химинець Г.І.) та основи правознавства (вчитель: Товт М.М.)

Маркович Олександра – 7 клас – українська мови та література (вчитель: Товт Н.І.)

ІІ місце

Гарапко Ангеліна – 10 клас – історія та основи правознавства (вчитель: Товт М.М.)

Паук Анастасія – 9 клас – біологія (вчитель: Боднар Н.В.)

Високі результати на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонструвала Гарапко Ангеліна, учениця 10 класу, яка здобула три призові місця. Дві призові місця виборов учень 9 класу Щерба Олександр.

Щорічно учні нашої школи є призерами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

За підсумками І (міського) етапу всі учні стали призерами.

Молнар Яна, учениця 10 класу виборола І місце у секції «Теоретична фізика»  та ІІ місце у секції «Біологія людини»;

Гарапко Ангеліна, учениця 10 класу, виборола  ІІ місце у  секції «Психологія»  та ІІ місце у секції «Історичне краєзнавство»;

Щерба Олександр, учень 9 класу виборов І місце у секції «Ботаніка»; Галько Наталія, учениця 9 класу зайняла ІІ у секції «Релігієзнавство»; Паук Аліна – ІІІ місце у секції «Історія України».

Двоє учнів за підсумками ІІ (обласного) етапу стали призерами: Молнар Яна, учениця 10 класу виборола ІІ місце, Щерба Олександр, учень 9 класу виборов ІІІ місце.

У ІІ етапі конкурсу творів образотворчого мистецтва «Захисники України: історія та сьогодення», учениця 6-го класу Черешня Антоніна, посіла ІІ місце у номінації «Малюнок».

У міському конкурсі фоторобіт в рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства", Линько Василь, учень 4-го класу, посів ІІІ місце у номінації "Щасливе дитинство без зла і насильства."

У загальноміському конкурсі «Новорічна композиція» у ІІ етапі учні 9, 11 класів посіли перше місце у номінації «Стилізована ялинка».

У міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"учениця 9-го класу Галько Наталія посіла І місце у номінації "Панно"; Кабаштур Христина - ІІ місце у номінації "Народна лялька"; учасники гуртка "Умілі руки" - ІІ місце у номінації "М'яка іграшка"; учасники гуртка "Майстер-Саморобко" - ІІІ місце у номінації "Паперова пластика."

Категорія: Для учнів | Переглядів: 1004 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1