Методичне обєднання класних керівників
31.10.2016, 23:01

Для керування виховним процесом в Залужанському ліцеї функціонує методичне об’єднання класних керівників. Методичне об'єднання класних керівників – структурний підрозділ внутрішньо шкільної системи керування виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників.

Основні завдання шкільного методичного об'єднання класних керівників:
підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки;
забезпечення виконання єдиних принципових підходів до виховання й соціалізації учнів;
озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знанням сучасних форм і методів роботи;
вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду роботи класних керівників;
координування планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів класних колективів;
сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи класних керівників.

Документація шкільного методичного об'єднання класних керівників: список членів методичного об'єднання; річний план роботи методичного об'єднання; протоколи засідань методичного об'єднання.

Проблема, над якою працює шкільне методичне об'єднання класних керівників у 2023-2024 н.р.: "Формування в учнів національно-патріотичних почуттів, любові до свого народу, рідної мови, традицій на основі виховання ціннісного ставлення до держави та суспільства".

Голова методоб`єднання класних керівників – Товт Неля Іванівна.

До даного об'єднання входять:

1. Югас Надія Василівна - класний керівник 1 класу.

2. Гецовська Маряна Юріївна - класний керівник 2 класу.

3. Кампов Людмила Іванівна - класний керівник 3 класу.

4. Бідзіля Надія Петрівна - класний керівник 4 класу.

5.Гарапко Галина МИхайлівна - класний керівник 5 класу

6.  Піняшко Юрій Юрійович - класний керівник 6 класу.

7. Галько Наталія Михайлівнаа - класний керівник 7 класу.

8. Боднар Наталка Василівна - класний керівник 8 класу.

9Химинець Ганна Іванівн - класний керівник 9 класу.

10. Кампов Наталія Юріївна - класний керівник 10 класу.

11. Товт Михайло Михайлович - класний керівник 11 класу.

Категорія: Файловий архів | Додав: Admin
Переглядів: 1004 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1