Протягом тижня з 15 по 18 жовтня  в школі проходив Тиждень  Цивільного Захисту. Завданням цього тижня було поглибити, поінформувати  учнів  життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні 5-11-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини. Класні керівники 1-11-х класів протягом тижня провели години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози». Учні 7-9-х класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, учні  2-4 класів підготували виставку ма ... Читать дальше »

Просмотров: 241 | Добавил: Наташа | Дата: 18.10.2019 | Комментарии (0)