Шановні вчителі, учні та батьки! Вітаю Вас зі святом – Днем знань! Саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття осяйної і часто величної дороги до знань і нових звершень. Дорогі вчителі  пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їх батьків і вчителів. Ми маємо насамперед дбати про здоров’я і безпеку кожного з нас та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники освітнього навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн- навчання. Але для кожного новим ... Читать дальше »

Просмотров: 201 | Добавил: МС | Дата: 31.08.2020 | Комментарии (0)

Бережіть своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителів 1-го та 11 класу і учнів, на дистанції від інших класів.
  2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено згідно рекомендацій МОЗ, МОН України.
  3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  4. При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком. ... Читать дальше »
Просмотров: 187 | Добавил: МС | Дата: 31.08.2020 | Комментарии (0)